O společnosti

ED Group

ED Group

O společnosti

Developerská společnost ED Group a.s. byla založena v roce 2006, která svojí hlavní činnost směřuje především na výstavbu bytových domů. Dále se zabývá inženýrskou činností a okrajově realitní činností.

Do současnosti společnost postavila celou řadu bytových projektů. Postupem času se společnost přeprofilovala z výstavby menších komornějších projektů na exkluzivní architektonicky náročnější projekty střední velikosti. Na stále zvyšující se poptávku po rodinných domech, a s tím spojeného soukromí, se společnost rozhodla reagovat prodejem stavebních pozemků a výstavbou rodinných domů.

Jednotným společným prvkem všech projektů společnosti ED Group je důraz na vysokou kvalitu použitých materiálů, nadstandardního vybavení, plnohodnotnou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost.

  • Mise
  • Vize

Projekty společnosti ED Group zaujmou jak z hlediska architektonického, tak z hlediska funkčnosti a užitné hodnoty. Ve spolupráci s vybranými architekty je cílem tvořit projekty zajímavé, nadčasové avšak respektující okolní zástavbu a prostředí.

Klientský servis společnosti je postaven na individuálním přístupu k zákazníkům. Ochota plnit jejich požadavky a přání je samozřejmostí. ED Group dává svým klientům prostor pro vytvoření si vlastního bydlení přesně podle svých představ.

Vizí společnosti ED Group je stát se vyhledávanou a preferovanou společností v oblasti výstavby developerských projektů luxusního charakteru a vybudovat si silnou pozici na českém trhu.