ED Group a.s.

O společnosti

Společnost ED Group a.s. byla založena v roce 2006 jako developerská společnost zabývající se výstavbou bytových domů, inženýrskou činností ve výstavbě a realitní činností. Zaměřujeme se na bytové projekty menšího charakteru s nízkým počtem bytových jednotek, které provádíme ve vysoké kvalitě a nadstandardu. Projekty zároveň realizujeme v klidných lokalitách s plnou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností.

Mise

Projekty společnosti ED Group a.s. zaujmou jak z hlediska architektonického, tak z hlediska funkčnosti a užitné hodnoty. Při navrhování projektů respektujeme poslední trendy v bydlení a vytváříme tak moderní bydlení i pro náročné klienty.
Klientský servis společnosti je postaven na individuálním přístupu k zákazníkům. Ochota plnit jejich požadavky a přání je pro nás samozřejmostí. Svým klientům dáváme prostor pro vytvoření si vlastního bydlení přesně podle svých představ.

Vize

Vizí společnosti ED Group a.s. je stát se vyhledávanou a preferovanou společností v oblasti výstavby menších bytových projektů luxusního charakteru. Kvalitní provedení minulých i stávajících projektů se odrazí jak v dobré pověsti společnosti, tak v podvědomí potenciálních klientů, kteří nás budou vnímat jako společnost zaručující nevšední provedení bytových projektů ve vysoké kvalitě.