ED Group a.s.

Rezidence Pod Bertramkou představuje ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni a centra města na dosah ruky.

Projekt se skládá ze dvou vzájemně propojených objektů a nabízí celkem 20 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích od 2+kk do 5+kk o velikosti 63 m2 až 236 m2.

Součástí každého bytu je terasa či předzahrádka s výhledem do zeleně a přilehlé vilové čtvrti. Ke každému bytu zároveň náleží jeden sklep a jedno parkovací stání.

Na realizaci projektu jsou vybrány kvalitní stavební materiály světových výrobců, přičemž zvláštní zřetel je brán na vysoké standardy bytových jednotek. Veškerá občanská vybavenost je v místě a pro velké nákupy nebo za zábavou se v blízkosti projektu nachází nákupní zóna Anděl a jeho okolí.

SLOVO ARCHITEKTA

Pro svůj investiční záměr si investor vybral pozemek v Košířích mezi stávající zástavbou pocházející převážně z první čtvrtiny 20tého století. Stáli jsme tedy před úkolem jak nenásilně doplnit fungující část ulice a nabídnout kvalitní bydlení stávajícím i novým rezidentům.

Zajímá nás projektovat domy, které mají svůj integrační význam a které jsou schopny se přes soudobý design začlenit do okolí. I v Košířích se již pomalu usazuje moderní duch. Kubické formy domů zde začínají být zcela přirozené. Pro místo jsou obvyklé terasy, a to v různých formách.

Prioritou bylo vytvořit příjemné prostředí domů i jednotlivých bytů vybavené vysokým standardem. Snažili jsme se bydlení v bytovém domě měřítkově přiblížit bydlení v domě rodinném. Kladli jsme důraz na dosažení velké individuality řešení dispozic.

Na fasádách jsou v kontrastu použité tradiční i moderní materiály. Použili jsme unikátní plechovou fasádu, která u bytových domů není obvyklá, a která dodá domu vyjímečný charakter.

Ing. arch. Štěpán Malý
autorizovaný architekt ČKA 03 474

Ing. arch. Jan Adámek
autorizovaný architekt ČKA 03 473